B&B Ool Inclusive

Broekstraat 24, Roermond, Nederland - Dicht bij attracties
8.9/10 · 162 beoordelingen

Gelegen op 2 km afstand van het Nationaal Indië-monument, dit comfortabele B&B Ool Inclusive Roermond beschikt over wifi in openbare gebieden en een privéparkeerplaats ter plekke.

Locatie

Het hotel ligt in het woongebied van Roermond, op 25 minuten lopen van Kasteel Horn. De Roerdomp is gevestigd op 4 km van de bed en breakfast met 4 sterren. De Sint-Christoffelkathedraal staat binnen 10 minuten rijafstand en is een niet-te-missen goddelijke toeristische bestemming. B&B Ool Inclusive bevindt zich op 3 km van Roermond treinstation.

Kamers

Sommige kamers zijn voorzien van een minibar, koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders, zodat u van uw verblijf kunt genieten. Ze hebben ook privébadkamers. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.

Eten & Drinken

De Violier Oolderhof zal u verwennen met de Nederlandse keuken. Het is gelegen een paar momenten van deze accommodatie.

Vrijetijdsactiviteiten

U kunt windsurfen en fietsen uitproberen bij B&B Ool Inclusive Roermond.

Waarom kiezen voor B&B Ool Inclusive Roermond?

Kamer selecteren
  • Gratis WiFi en parkeren

  • Fietsen te huur beschikbaar

  • Speelruimte voor kinderen

  • Zonneterras en tuin

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Huisdieren

Algemeen
  • Gratis Wi-Fi
  • Sportactiviteiten
  • Kindvriendelijk
  • Ontbijt
  • Huisdieren
1/8

Internet

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Activiteiten

  • Windsurfen
  • Kanoën
  • Fietsen

Accommodatie diensten

  • VIP in- en uitchecken
  • Conciërgebalie
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Roomservice
  • Huishouding

Eten

  • Ontbijt op kamer
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Babyoppas/ Kinderopvang
  • Bordspellen
  • Kinderspeelruimte

Recreatie

  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Tuin

In de kamers

  • Verwarming
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel

In de badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Huisdieren

  • Huisdieren toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 16:00 tot 21:00
Uitchecken:
van 08:00 tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 124 per nacht
Inchecken 3 aug 2026
Uitchecken 4 aug 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van B&B Ool Inclusive Roermond

Locatie bij B&B Ool Inclusive Roermond

Broekstraat 24, Roermond, Nederland

 -  Dicht bij attracties
Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van B&B Ool Inclusive Roermond

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Roermond

    Find your perfect hotel stay today

    Populaire hotels over de hele wereld

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 124 per nacht
    Inchecken 3 aug 2026
    Uitchecken 4 aug 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    3 aug 2026
    4 aug 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    B&B Ool Inclusive
    Inchecken:
    van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken:
    van 08:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.